Dovolte, abychom se představili. Naše mateřská škola je prostorná, světlá a má 4 třídy. Budova je po rekonstrukci a září novou fasádou. Děti jsou ve čtyřech třídách částečně věkově smíšeny.

Základní informace o škole, personálu a výuce.

zobrazit více

Přečtěte si o jednotlivých třídách v naší škole.

Lidé ve škole

Naše škola má 18 zaměstnanců. Že se to nezdá?

Školní řád

Organizace provozu mateřské školy.

Zápis do MŠ

Zápis do MŠ vyhlašuje ředitelka každoročně na jaře. Stáhněte si žádost o přijetí nebo si ji osobně vyzvedněte ve škole.

Žádost o přijetí, Pravidla pro přijímání dětí do MŠ, Jednodenní zmocnění

Oprační program Jan Amos Komenskýbanner eu

Šablony IV. v MŠ Pastelce v Hustopečích

Projekt č. CZ.02.02.XX/00/22_002/0000592

„Šablony“ jsou jednou z možností, jak získat finanční prostředky z Evropských strukturálních a investičních fondů. Po analýze potřeb školy jsme se o tyto finanční prostředky přihlásili i my. Nyní již realizume potřetí. třetí výzva je platná v období 1.9.2022-31.8.2025.

Plná částka schválená pro naši školu 617 162,- Kč a to zejména na:

1.I/4 Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání MŠ

1.I/5 Spolupráce pracovníků ve vzdělávání MŠ

1.I/6 Inovativní vzdělávání dětí v MŠ

1.I/8 Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v MŠ

Finanční zabezpečení z tohoto projektu nám pomůže prohloubit si vědomosti při řešení problematiky individualizace, inkluze, modrních forem vzdělávání atd.

Dále  budeme s dětmi na třídách organizovat finančně náročnější projektové dny mimo MŠ.

Díky financím z evropských fondů si tak můžeme dopřát nákladnější činnosti a zakoupit pomůcky, na které z běžného provozu peníze nemáme.

Mgr. Blanka Nešporová, ředitelka školy