Dovolte, abychom se představili. Naše mateřská škola je prostorná, světlá a má 4 třídy. Budova je po rekonstrukci a září novou fasádou. Děti jsou ve čtyřech třídách částečně věkově smíšeny.

Základní informace o škole, personálu a výuce.

zobrazit více

Přečtěte si o jednotlivých třídách v naší škole.

Lidé ve škole

Naše škola má 18 zaměstnanců. Že se to nezdá?

Školní řád

Organizace provozu mateřské školy.

Zápis do MŠ

Zápis do MŠ vyhlašuje ředitelka každoročně na jaře. Stáhněte si žádost o přijetí nebo si ji osobně vyzvedněte ve škole.

Žádost o přijetí, Pravidla pro přijímání dětí do MŠ, Jednodenní zmocnění

Edulab
Skolkahrou
Proverena Firma

Naše mateřská škola je jediným Metodickým centrem pro předškolní vzdělávání v našem kraji. V praxi ověřujeme didaktické možnosti propojení moderních a klasických postupů v prostředí mateřské školy a v návaznosti na získané zkušenosti organizujeme semináře pro ostatní učitele v regionu. Semináře jsou akreditované MŠMT v systému DVPP. Přihlásit se můžete na www.akademie.edulabcr.cz.

Cílem projektu Školka hrou probíhajícího pod záštitou MŠMT a realizovaného EDUkační LABoratoří EDULAB neziskovou organizací, která podporuje rozvoj inovativních forem výuky na všech stupních školského systému České republiky, je dlouhodobá metodická podpora učitelů a ředitelů mateřských škol.