Schůzka s rodiči nově přijatých dětí

Dobrý den, vážení rodiče. Nyní už víte výsledky zápisů do MŠ, Vám přijatým gratuluji, a obracím se na Vás s několika informacemi:

1) pokud jste si nástup rozmysleli- dejte mi ihned vědět, na  místa čekají náhradníci

2) pokud se k nám těšíte, dostavte se na informativní schůzku. Bude se konat 14.6.2023 v 15.30 hodin v zelené třídě. Pozvánka je níže. Účast je nutná. Pokud nebudete moci přijít, zavojte a domlute si jiný termín- musíte mi podepsat rozhodnutí o přijetí, dohodu o docházce a odnesete si spoustu formulářů k vyplnění.

3) seznamy budu mít až v červnu. teprve potom se dozvíte, do které třídy vaše dítě nastoupí.

4) dotazy odpovím e-mailem nebo na schůzce.

===========================================================================================================================

 Informační schůzka

     pro rodiče nově přijatých dětí se uskuteční ve středu  14.6.2023  v 15.30 hodin v MŠ Školní 25, Hustopeče  v zelené třídě (zadní budova, I. patro). Prosím bez dětí!

Na programu bude provoz příštího školního roku, seznámení se školním řádem, chodem školy, platbami a podpisy nutných formulářů, vaše dotazy.

     Dostanete seznam věcí potřebných do mateřské školy, další nutné formuláře, podrobné informace a rady jak „bezbolestně začít“ se školní docházkou, odpovím na Vaše dotazy.               

           Těším se na vás.                                                                     Mgr. Blanka Nešporová,ředitelka školy

   

* Pokud se výjimečně nemůžete dostavit, dohodněte si jiný termín.

Kontakty:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 724 190 558

 

Oprační program Jan Amos Komenskýbanner eu

Šablony IV. v MŠ Pastelce v Hustopečích

Projekt č. CZ.02.02.XX/00/22_002/0000592

„Šablony“ jsou jednou z možností, jak získat finanční prostředky z Evropských strukturálních a investičních fondů. Po analýze potřeb školy jsme se o tyto finanční prostředky přihlásili i my. Nyní již realizume potřetí. třetí výzva je platná v období 1.9.2022-31.8.2025.

Plná částka schválená pro naši školu 617 162,- Kč a to zejména na:

1.I/4 Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání MŠ

1.I/5 Spolupráce pracovníků ve vzdělávání MŠ

1.I/6 Inovativní vzdělávání dětí v MŠ

1.I/8 Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v MŠ

Finanční zabezpečení z tohoto projektu nám pomůže prohloubit si vědomosti při řešení problematiky individualizace, inkluze, modrních forem vzdělávání atd. 

Dále  budeme s dětmi na třídách organizovat finančně náročnější projektové dny mimo MŠ.

Díky financím z evropských fondů si tak můžeme dopřát nákladnější činnosti a zakoupit pomůcky, na které z běžného provozu peníze nemáme.

Mgr. Blanka Nešporová, ředitelka školy