U Berušek si pomáháme a spolupracujeme

4. prosince 2012

Vánoční soutěž o adventní kalendář byla výzvou ke společné práci dětí, maminek a dokonce i tatínků.

Paní ředitelka poslala všem domů nákres (jednoduchý střih) a čekali jsme. Naše skvělé maminky, babičky a někde – například u Ambrosů i tatínek – vytvářeli, šili, lepili, zdobili za vydatné pomoci našich dětí z Berušek jendu mikulášskou punčošku. Ve třídě nás je 28 a opravdu se sešlo 28 punčoch. Jedna byla hezčí než druhá, každá originál. Nakonec je paní ředitelka očíslovala a poslali jsme do soutěže. Na Mikulášském jarmarku jsme dostali ocenění a odměnu plnou vitamínů. Vidět náš kalendář můžete v knihovně.

Edulab
Skolkahrou
Proverena Firma

Naše mateřská škola je jediným Metodickým centrem pro předškolní vzdělávání v našem kraji. V praxi ověřujeme didaktické možnosti propojení moderních a klasických postupů v prostředí mateřské školy a v návaznosti na získané zkušenosti organizujeme semináře pro ostatní učitele v regionu. Semináře jsou akreditované MŠMT v systému DVPP. Přihlásit se můžete na www.akademie.edulabcr.cz.

Cílem projektu Školka hrou probíhajícího pod záštitou MŠMT a realizovaného EDUkační LABoratoří EDULAB neziskovou organizací, která podporuje rozvoj inovativních forem výuky na všech stupních školského systému České republiky, je dlouhodobá metodická podpora učitelů a ředitelů mateřských škol.